پروژه هـا

قیمت شیشه تاشو

قیمت شیشه تاشو و شیشه بالکنی و تهیه این محصولات برای نصب در بخش‌های مختلف ساختمان، این روزها به بخشی از مدیریت ساخت و سازهای مدرن تبدیل شده است. نمای روشن و زیبا و چشم‌اندازی که با نصب این نوع شیشه در بخش‌های مختلف ساختمان پدید می‌آید، رقابت بالایی با سایر انواع شیوه‌ها داشته و مورد استقبال عمومی بیشتری قرار گرفته است.

نمونه‌های متنوع داخلی و وارداتی شیشه متحرک تاشو نیز به‌خوبی از عهده تامین نیاز مشتریان برآمده و بازار این نوع درب، پنجره و پنل‌های ثابت و متحرک را گرم نموده است.

در نوشتار پیش رو به معرفی این محصول و قیمت آن در بازار می‌پردازیم.

هم‌چنین می‌خوانیم:

شیشه متحرک تاشو و کاربردهای آن

قیمت شیشه تاشو: از شیشه ریلی تا شیشه بالکنی!

عوامل موثر در قیمت‌گذاری شیشه متحرک تاشو

شیشه تاشو

شیشه و کاربردهای وسیع آن در بنا طی قرن‌ها همواره بخش مهمی را در صنعت ساختمان تشکیل داده است. از کاربرد آن به‌شکل پنجره‌های کلاسیک با تمام جزئیاتی که داشتند تا نمونه‌ های امروزی ساخته شده از شیشه‌های سکوریت و مجهز به سیستم‌های خودکار و کنترل از راه دور که نقش مهمی در تجهیز ساختمان به سیستم اتوماسیون ایفا می‌کنند.

امروزه تهیه شیشه متحرک تاشو از طریق اینترنت کار بسیار آسانی بوده و مانور بر روی قیمت‌ها را به بهترین شکل امکان‌پذیر نموده است. بر این اساس می‌توان قیمت شیشه تاشو را از سایت‌های معتبر استخراج نموده و ضمن مشاهده مدل‌های متنوع این تولیدات، آنها را از نظر قیمت نهایی نیز با یکدیگر مقایسه نمود.

به این منظور لازم است ضمن شناخت تنوع این محصولات، با الزامات مصرفی نیز آشنا بوده و نوع شیشه متحرک مورد نیاز خود را بشناسیم.

در این بخش از مطلب مروری بر مزایای استفاده از شیشه بازشو داشته و این تولیدات را بیشتر به شما معرفی می‌کنیم.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره شیشه متحرک هستید به این صفحه مراجعه کنید.


شیشه متحرک تاشو

شیوه زندگی آپارتمان‌نشینی در سال‌های اخیر الزاماتی را در ساخت و سازهای مدرن رقم زده که تا پیش از این کمتر شاهد آن بوده‌ایم. تراکم به‌کار رفته در ساختمان‌ها و عدم دسترسی آزادانه به نور خورشید در بسیاری از کلانشهرها، لزوم استفاده حداکثری از این موقعیت را فراهم آورده است.

کاربرد شیشه در ساختمان از شیوه‌های موفق در این مسیر است که امکان بیشترین بهره‌مندی از نور و روشنایی خورشید و مزایای آن را برای ساکنین ساختمان فراهم می‌کند.

استفاده از انواع شیشه متحرک تاشو و مدل‌های مختلف شیشه ریلی و بالکنی در کنار تعیین قیمت شیشه تاشو بخش مهمی از این پروسه را تشکیل می‌دهد. به‌علاوه از این طریق می‌توان چشم‌انداز زیبا و جذابی را نیز برای ساختمان در جهات مختلف ایجاد کرد. تا جایی که فضاهای قابل استفاده نظیر تراس و بالکن، نورگیرها و قسمت‌های قابل دسترس مشاعات، از این طریق به بخشی از منظر ساختمان تبدیل می‌شوند.

شیشه تاشو به‌عنوان یک اصطلاح کلی، مجموعه‌ای از انواع شیشه‌ها با تنوع در طرح و رنگ و قیمت را شامل می‌شود. بر همین اساس، قیمت‌گذاری این محصولات نیز از گوناگونی بالایی برخوردار است که به‌نوبه خود به عوامل مختلف وابسته است.

اگر به دنبال شیشه سکوریت اسلایدینگ هستید به این صفحه مراجعه کنید.


قیمت شیشه تاشو


  • ابعاد شیشه:

این مورد نخستین فاکتوری است که هنگام سفارش خرید شیشه بالکنی یا تاشو به آن توجه می‌شود. گرچه در سفارش ابتدایی ممکن است ابعاد به‌طور ضمنی از مشتری پرسیده شود، اما در صورت ثبت سفارش خرید و نصب هر نوع شیشه ریلی یا شیشه متحرک تاشو، اندازه‌گیری توسط کارشناس به‌شکل دقیق انجام می‌شود.

در نظر گرفتن ابعاد خاص محیط مورد نظر: علاوه بر اندازه‌گیری متداول در تهیه شیشه ریلی یا تاشو، با توجه به ابعاد استاندارد این نوع شیشه‌ها، ارتفاع و ابعاد محل مورد نظر که برای نصب شیشه تاشو در نظر گرفته شده به‌صورت گرد شده محاسبه می‌شود. برای مثال ارتفاع محل در صورتی که اندکی زیر سایز استاندارد شیشه باشد با همان ابعاد استاندارد محاسبه می‌شود، زیرا در این نوع شیشه پرتی معنا ندارد.

  • هزینه سندبلاست:

برخی مشتریان تقاضای انجام سندبلاست برای بخشی از شیشه را دارند که به قیمت شیشه متحرک تاشو اضافه شده و در فاکتور خرید نهایی آنها منظور می‌شود.


شیشه بالکنی

در صورت افزودن تزئینات اضافه و یراق آلات به شیشه بالکنی، شیشه ریلی یا هر نوع شیشه تاشو، هزینه این موارد نیز به قیمت کلی افزوده می‌شود.

  • هزینه شاسی کشی:

اجرای مراحل شاسی کشی بر روی شیشه بالکنی بر قیمت تمام شده این محصول موثر بوده و در تعیین میزان نهایی آن نقش ایفا می‌کند.

  • ضخامت شیشه:

شیشه‌های مصرفی در پروسه تولید شیشه ریلی و انواع شیشه بالکنی تاثیر زیادی در مقاومت و ویژگی‌های مفید و مثبت آن دارند.

میزان متریال مصرفی در ساخت نیز با ضخامت این محصولات ارتباط مستقیم دارد. به این ترتیب قیمت شیشه تاشو به‌شدت تحت‌تاثیر ضخامت آن بوده و در انواع یک جداره و دو جداره از این طریق تعیین می‌شود.

  • نیاز به جوشکاری و خدمات اضافه:

اصولا بستر آماده برای نصب انواع شیشه ریلی و شیشه بالکنی از پیش شرط‌های اجرای این ملزومات صنعتی به‌شمار می‌آید. در صورت نیاز به اجرای هرگونه جوشکاری و آهنگری، هزینه‌های مرتبط به فاکتور مشتری افزوده شده و در محاسبه نهایی قیمت منظور می‌شود.

  • رنگ شیشه:

تنوع رنگی موجود در مدل‌های مختلف شیشه نقش مهمی در قیمت‌گذاری این محصولات دارد. برخی رنگ‌ها با اقبال بالاتر مشتریان روبرو بوده و سهمی از قیمت شیشه تاشو را مشخص می‌کنند.

  • اتصالات و مصرف چسب و درزگیر:

عملیات نصب شیشه بالکنی و انواع دیگر شیشه‌های متحرک همواره با ظرافت خاص و کاربرد مواد و تجهیزاتی همراه است که بخشی از هزینه‌های مرتبط با قیمت شیشه متحرک تاشو را شامل می‌شوند. از جمله این موارد می‌توان به استفاده از چسب‌های درزگیر برای تکمیل پروسه شیشه‌های متحرک اشاره کرد. موردی که علاوه بر نیاز به نیروی کار برای انجام، با مصرف متریال چسب و غیره نیز همراه بوده و بر قیمت شیشه تاشو اضافه می‌کند.

  • حمل از کارخانه تا محل:

هزینه‌های حمل انواع شیشه ریلی ر تاشو از کارخانه تا محل نصب همواره بخشی از فاکتور فروش را شامل شده و بر قیمت شیشه متحرک تاشو و شیشه بالکنی موثرند.

  • رفع ناترازی:

در صورتی که فضای آمده شده برای نصب شیشه ریلی یا هر نوع شیشه متحرک تاشو به‌طرز چشمگیری از ایستایی و صافی لازم برخوردار نباشد، برای آماده سازی و تراز نمودن آن نیاز به صرف هزینه است که بر عهده مشتری خواهد بود. اما معمولا ناترازی تا 1 سانتی‌متر توسط مجریان طرح به‌طور رایگان رفع می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شیشه آکاردئونی با کارشناسان ما تماس بگیرید