پروژه هـا

سقف متحرک

در این مقاله سعی کردیم در مورد سقف اتوماتیک متحرک، ویژگی‌ها و کارایی این سقف‌ها صحبت کنیم. با توجه به توضیحات ارائه شده در این مقاله، اجرای سقف اتوماتیک می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد؛ اما باید در هنگام انتخاب سقف‌های برقی اتوماتیک هم به موضوعات مختلفی توجه داشته باشید.

سقف متحرک

این روزها، تجهیزات مختلفی با توجه به نیاز ساختمان‌ها طراحی شده‌اند که می‌توانند باعث کاهش نیاز به کنترل دستی انواع تجهیزات شوند. سقف اتوماتیک، یکی از انواع سیستم‌های الکترونیکی و برقی است که می‌تواند برای فضای بیرونی ساختمان‌های مختلف از جمله ویلاها، باغ‌ها و .... مورد استفاده قرار گیرد.

سقف متحرک برقی به واسطه داشتن عملکرد بسیار ایده‌آل، می‌تواند بهترین گزینه برای فراهم کردن یک فضای عالی در ویلا و باغ باشد. این سقف‌ها با سنسورهای مختلفی کار می‌کنند و به راحتی می‌توانند در فصل‌های مختلف سال از جمله فصل‌های سرد و گرم سال، مورد استفاده قرار گیرند.

در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد سقف اتوماتیک مسکونی، نحوه اجرای این سقف‌ها، قیمت سقف اتوماتیک برقی و هر آن چیزی که نیاز است در مورد سقف اتوماتیک بدانید، صحبت کنیم.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره درب شیشه ای اتوماتیک هستید به این صفحه مراجعه کنید.


سقف اتوماتیک متحرک 

سقف اتوماتیک متحرک، یکی از انواع سقف‌هایی است که می‌تواند برای ساخت فضای بیرونی ساختمان‌ ها مورد استفاده قرار گیرد. سقف اتوماتیک، به صورت برقی کار می‌کند و با متریال‌های مختلفی ساخته خواهد شد.

این روزها اجرای سقف اتوماتیک در بسیاری از ساختمان‌ ها رواج پیدا کرده است، چون این سقف‌ ها مزایای بسیار زیادی را به دنبال دارند که نباید از آن‌ها غافل شد.

این سقف‌ها با کمک یک سری سنسورها کار می‌کنند و نیازی به تنظیم دستی آن‌ ها نیست.

سقف متحرک برقی به لطف اینکه از متریال‌های باکیفیت ساخته شده‌اند، می‌توانند دوام و طول‌عمر بالایی داشته باشند. نه تنها طول‌عمر این نوع سقف‌ها، بسیار بالاست؛ بلکه این سقف‌ ها می‌توانند با محافظت از فضای بیرونی باغ و ویلا، باعث افزایش طول‌عمر عناصر دیگر موجود در ویلا نیز بشوند، مانند مبلمان، تاب و وسایل بازی

اگر به دنبال درب اتوماتیک اسلایدینگ هستید به این صفحه مراجعه کنید.


سقف متحرک برقی

سقف متحرک در بازار کشور ایران به دو صورت دستی و برقی طراحی شده است. اینکه افراد کدام نوع سقف را برای ساختمان خودشان خریداری کنند، بستگی به سلیقه و بودجه آن‌ها دارد؛ اما به‌هرحال با وجود تفاوت‌های زیادی که میان سقف متحرک برقی و سقف متحرک دستی وجود دارد، خرید سقف‌های متحرک برقی مزایای بیشتری دارد.

سقف متحرک اتوماتیک، با چند سنسور و یا یک سیستم کنترل‌کننده باز و بسته می‌شود. این در حالی است که سقف دستی با یک اهرم و به صورت دستی باز و بسته می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پرده اتوماتیک بیرونی zip screen با کارشناسان ما تماس بگیرید.


سقف اتوماتیک

ممکن است شما توانایی باز و بسته کردن و چرخاندن اهرم دستی سقف متحرک را نداشته باشید و این موضوع برای شما نگران‌کننده باشد؛ اما به لطف روی کار آمدن سقف اتوماتیک متحرک، دیگر نیازی نیست که نگران باز و بسته نشدن سقف‌ها باشید.

سقف‌های اتوماتیک برقی به دلیل اینکه از راه دور قابل کنترل‌اند، می‌توانند باعث افزایش طول عمر مبلمان و تجهیزاتی شوند که در زیر سقف قرار گرفته‌اند. شما با خرید سقف‌های دستی، باید حتما در ویلا و یا باغ حضور داشته باشید تا بتوانید سقف را باز یا بسته کنید؛ اما در ساخت سقف متحرک، از سنسورهایی استفاده می‌شود که حتی در صورتی که شما در ویلا و باغ حضور نداشته باشید، سقف با کمک آن‌ها باز و بسته می‌شود.

بنابراین، با توجه به اینکه پیشرفت تکنولوژی در سقف متحرک به شما این امکان را می‌دهد تا راحت از این سقف‌ها برای کاهش تابش نور آفتاب، کنترل بارش باران و برف و ... استفاده کنید، پس چه بهتر که از این تکنولوژی استفاد کنید.

مجموعه اشل روف مفتخر است تمامی خدمات مربوط به سقف متحرک جمع شونده اتوماتیک را در اختیار شما قرار دهد.


تولید کننده سقف متحرک

این روزها به واسطه افزایش تقاضای مردم برای خرید سقف متحرک، شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید و ساخت سقف متحرک فعالیت دارند. برای خرید سقف متحرک برقی از تولید کننده سقف متحرک، ابتدا باید در مورد آن چیزی که نیاز دارید اطلاعات کافی کسب کنید.

قطعا مدل‌ها و انواع مختلفی از سقف اتوماتیک برقی در بازار وجود دارند که هر کدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. به همین خاطر، بسیار مهم است که ابتدا در مورد انواع سقف اتوماتیک مسکونی اطلاعات کافی کسب کنید.

برای اطلاع از سقف اتوماتیک آلومینیومی به این صفحه مراجعه کنید.


سقف متحرک اتوماتیک

تولید کننده سقف متحرک، با در نظر گرفتن تمامی‌شرایط باغ و ویلاها، باید بهترین سقف متحرک را به مشتریان خود پیشنهاد کند. چون قیمت سقف متحرک در مدل‌های مختلف، با هم تفاوت زیادی دارند؛ بسیار مهم است که مشتریان بر اساس نیاز خودشان اقدام به خرید سقف متحرک کنند.

خرید سقف متحرک اتوماتیک از تولید کننده سقف متحرک، مزیت‌های زیادی را به دنبال دارد. به طور مثال، دیگر نیازی نیست که هزینه زیادی برای خرید این سقف‌های متحرک پرداخت کنید؛ چون به‌هرحال واسطه‌ها برای فروش و اجرای سقف اتوماتیک حذف شده‌اند و این یعنی می‌توانید با کمترین بودجه، اقدام به خرید سقف متحرک اتوماتیک از تولید کننده سقف متحرک نمایید.


ساخت سقف متحرک

یکی از سوالات رایجی که در مورد ساخت سقف متحرک وجود دارد، ایمنی این سقف‌ها است. برای بسیاری از افراد این سوال مطرح شده است که آیا سقف‌های متحرک ایمنی زیادی دارند یا احتمال خرابی و یا حتی سقوط آن‌ها وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که حتما برای خرید این سقف‌ها به تولید کننده سقف متحرک معتبر مراجعه کنید. چون به‌هرحال، دقت سنسورها، کیفیت متریال‌ها و ... بر روی کیفیت سقف متحرک تاثیر می‌گذارند.

اما به دلیل اینکه در بسیاری از مجموعه‌های تولید کننده سقف متحرک، ساخت سقف متحرک به صورت اصولی و بر اساس استانداردهای موجود در جهان، صورت می‌گیرد؛ ایمنی این سقف‌های متحرک بسیار بالا خواهد بود.

برای ساخت سقف متحرک اتوماتیک، لازم است که از متریال‌های مقاوم به حرارت، دمای بالا و پایین و ضربه استفاده شود. همچنین، نحوه نصب و اجرای سقف متحرک اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. به خصوص اگر این سقف‌ها در مکان خاصی مانند روی ایوان باغ و ویلا، روی استخر و ... نصب شوند.

ما در مقاله های قبلی درباره پرده اتوماتیک بیرونی cable توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.


سقف اتوماتیک برقی

برای خرید سقف اتوماتیک و سفارش ساخت سقف متحرک، ابتدا باید در مورد انواع سقف اتوماتیک برقی اطلاعات کافی کسب کنید تا بدانید چه چیزی مناسب شماست و چه چیزی مناسب فضای مورد نظر شما نخواهد بود.

به طور کلی، سقف‌های متحرک اتوماتیک برقی به سه دسته، شیشه‌ای، پارچه و آلومینیومی‌تقسیم بندی می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند.